Prezent na Dzień Matki — tata kupuje w imieniu maluszka

Gdy dziecko jest w wieku żłobkowym, za prezent na Dzień Matki odpowiada tata. Święto coraz bliżej - spieszymy ze ściągą!

Dzień Matki to wyjątkowy czas, który powinien zostać odpowiednio celebrowany. Naturalną rzeczą jest, że prezent na Dzień Matki w imieniu dziecka, zwłaszcza w wieku żłobkowym, kupuje tata. To na jego barkach spoczywa odpowiedzialność, która potrafi przytłoczyć.

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, mogących przydać się każdemu tacie, chcącemu zrobić niespodziankę w imieniu malucha.

Miły gest – wystarczy niewiele

Każda kobieta zajmująca się maluszkiem wie, jak ważna jest chwila spokoju i możliwość relaksu. Radość z macierzyństwa jest ogromna, ale niestety ciągła opieka, odpowiedzialność, nadmiar obowiązków potrafią przytłoczyć każdą mamę. Stąd pomysł, aby jako prezent na Dzień Matki podarować jej czas tylko na niej.

• Możliwość dłuższego pospania w Dzień Matki? To idealny czas, by tata zajął się maluszkiem, a w tym czasie mama odeśpi te nieprzespane noce.

• Śniadanie do łóżka, przyniesiony na tacy pyszny, zdrowy posiłek, zapach świeżo parzone kawy i widok twarzy ukochanych osób, na pewno rozczuli każdą mamę i sprawi, że na jej twarzy zagości uśmiech

• Wspólny dzień? Kobieta spędzająca każdy dzień z dzieckiem, często, gdy jej partner pracuje, chciałaby jeden dzień poświęcić na relaks z rodziną. Bez telefonów, obowiązków czy ciągłego pośpiechu. Wspólny spacer w połączeniu z powyższymi wariantami sprawi, że będzie to idealnie spędzony czas.

Biżuteria – podaruj mamie coś błyszczącego

Kobiety lubią kolczyki, wisiorki, bransoletki. Mogą mieć ich setki, ale nigdy nie jest ich za dużo. Mają coś na każdą okazję i idealne pasujące do każdej stylizacji. Spersonalizowana biżuteria będzie idealna do tej kolekcji. Oto nasze propozycje!

  • Dla wieli pań idealnym prezentem będzie łańcuszek, na którym znajduje się wygrawerowane imię dziecka czy data jego narodzin.
  • Może do gustu przypadnie bransoletka z zawieszką prezentującą pierwsze imię malucha lub napisem „mama”?
  • Kolczyki, na przykład w kształcie serca.

Masaż – relaks dla ciała, relaks dla duszy

Podarowania mamie chwili relaksu i ukojenia to niezawodny prezent na Dzień Matki. Masaż relaksacyjny, leczniczy, gorącymi kamieniami lub czekoladą, wybór jest ogromny. Na pewno dzielny tata w imieniu swojej pociechy wybierze taki, który będzie najbardziej odpowiadać potrzebom i upodobaniom kobiety.

Kwiaty – ponadczasowy prezent na Dzień Matki

Może i banalny prezent na Dzień Matki, ale jakże miły. Każda kobieta uwielbia bowiem dostawać kwiaty. Ma swoje ulubione, które często wywołują miłe skojarzenia. Duży, piękny bukiet potrafi poprawić nastrój i wywołać uśmiech na twarzy, co jest bardzo wskazane nie tylko od święta, ale i każdego dnia.

Jak widzicie drodzy panowie, pomysłów na prezent dla mam jest wiele. Wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię i problem rozwiązany. W przyszłości, gdy wasze pociechy urosną, na pewno będą wam za nie wdzięczne.