WITAJCIE W ŻŁOBKU PTASIE RADIO!

Nasza niepubliczna placówka to miejsce, w którym dbamy o bezpieczeństwo i rozwój Waszego Dziecka.

Muzykoterapia, choreoterapia, biblioterapia, zajęcia z wykorzystaniem sztuk plastycznych - troszczymy się o stymulację dziecięcych umysłów.

Najlepsza zabawa

Aktywne nauczanie

Kreatywne zajęcia

Wesołe otoczenie

Najlepsza kadra

Rozwój kreatywności

Stymulacja umysłu

Bezpieczeństwo

Nauka języka od najmłodszych lat

W naszej placówce troszczymy się także o rozwój językowy Maluchów. Na zajęciach wprowadzamy elementy języka angielskiego.

Zabawa, ruch na świeżym powietrzu, czytanie książeczek - każdy moment jest dobry, by zaszczepić w Dziecku pasję do języka. Im wcześniej, tym lepiej!

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Skontaktuj się

Nasi Pracownicy są do Waszej dyspozycji.

Rzeszów, ul. Twardowskiego 2A35-302 Rzeszów

    Napisz do nas!


    Administratorem danych osobowych jest Żłobek Ptasie Radio, z siedzibą w Rzeszowie (35-302) przy ul. UL. Twardowskiego 2A. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi wiadomości przesłanej przez udostępniony formularz. Dane osobowe będą przechowywane przez rok od daty kontaktu za pomocą formularza,chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.