Dlaczego warto wybrać prywatny żłobek? Odpowiadamy!

Wybór odpowiedniego żłobka dla dziecka to nie lada wyzwanie. Czym wyróżnia się prywatny żłobek w Rzeszowie?

Co roku tysiące rodziców staje przed poważnym dylematem: który żłobek będzie lepszy dla ich dziecka? Publiczny czy prywatny? W wielu przypadkach czynnikiem decydującym są fundusze – żłobek prywatny wiąże się z dodatkowymi kosztami. Warto jednak rozważyć tę opcję i pochylić się nad wszystkimi atutami tego rozwiązania.

Żłobek Ptasie Radio w Rzeszowie – zalety lokalizacji

Dziś chcemy krótko zaprezentować naszą placówkę. Dlaczego szukając żłobka, warto odwiedzić Ptasie Radio przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie? Na początek kilka technicznych, ale niezwykle istotnych szczegółów.

Nasz lokal liczy powierzchnię ok.100 m2. Jako jedyny prywatny żłobek w Rzeszowie został utworzony i działa na podstawie najnowszej nowelizacji Ustawy o Opiece nad Dziećmi do lat 3. Na każdego podopiecznego więc przyda duża powierzchnia (większa niż dotychczas wymagano). Maluch ma zatem wystarczająco miejsca zarówno do zabawy, jak i do odpoczynku. Wszystkie grupy dzieci w naszym żłobku mają do dyspozycji salę zabaw, sypialnię, jadalnię, szatnię i łazienkę a wszystko to dostosowane do dzieci!

Nie bez znaczenia jest lokalizacja żłobka w Rzeszowie. Z budynku wychodzi się bezpośrednio na spokojną przestrzeń niedostępną dla ruchu kołowego, co gwarantuje bezpieczeństwo. Okolica jest bogata w zieleń i miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wychowujemy i kształcimy!

Żłobek Ptasie Radio to miejsce nie tylko do zabawy – grupowej lub indywidualnej. Dbamy o kształcenie pociech – rozwój ich wyobraźni i zainteresowań. Muzykoterapia, choreoterapia, biblioterapia, dramoterapia, wykorzystanie sztuk plastycznych – uczestnictwo we wszystkich zajęciach, ćwiczeniach i zabawach jest dobrowolne, a decyzja o aktywności należy do dziecka. W żłobku, podobnie jak w przedszkolu, dbamy o rozwój dwujęzyczności u dzieci, wprowadzając elementy języka angielskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Zapisanym do naszego żłobka maluchom zapewniamy 10-godzinną opiekę. Gwarantujemy zabawy edukacyjne (obejmująca także naukę języka angielskiego), spacery i zabawy na świeżym powietrzu, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych, a także wsparcie w procesie nocnikowania. Aktualną cenę i wszystkie szczegóły można poznać telefonicznie lub e-mailowo. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu – nie trzeba czekać do września!